PRL – lata 60-te, cz. 3

Dzięki działaniom Barbary Hoff, udało się nieco zliberalizować odzież polską w okresie PRL-u. Zjawisko o nastąpiło w latach 60-tych.
Barbara Hoff, to jedna z nielicznych osób mody polskiej, której udawało się w pewnym stopniu zaspokajać odzieżowe potrzeby i wymagania polskiej młodzieży. Co więcej, nie tylko trafiała ona w gust młodzieży, ale także dyktowała trendy w świecie polskiej mody.
Ubrania, które projektowała miały kilka bardzo ważnych cech, to znaczy miały być: uniwersalne, powszechnie dostępne, gustowne, tanie. Inną znaną projektantką tamtego okresu, której kolekcje również cieszyły się powodzeniem, była Grażyna Hase.
W pierwszej połowie lat 60-tych Grażyna Hase współpracowała z najważniejszymi w Polsce instytucjami kreującymi modę, między innymi Modą Polska, Telimeną oraz Centralnym Biurem Wzornictwa. Projektantka inspirowała się w tym okresie kreacjami tworzonymi przez Jadwigę Grabowską oraz Barbarę Hoff.
Rok 1967 przyniósł dla Grażyny Hase pierwszą, własną kolekcję, która stworzona została dla firmy „cora”.

Przeczytaj również: Seksowna czekolada
Przeczytaj również: Moda wieczorowa w rozmiarze XXL
Przeczytaj również: Tomasz Ossoliński wiecznie na topie
Polecane artykuły

Klienci zainteresowani kolekcjami haute couture
reklamówki jednorazowe Ponieważ kreacje prezentowane na pokazach haute couture są tak bardzo wyjątkowe, osoby je kupujące także takimi są. Wszystkie domy mody bardzo dbają o każdą z nich, dopilnowując, aby znalazło się dla niej miejsce na kolejnym pokazie. Statystycznie rzecz ujmując około dwóch tys

Problem nadmiernego pocenia u mężczyzn
fartuch bawełniany damskikawa do kawiarni Pocenie się jest naturalną reakcją organizmu na utratę ciepła, jednak gdy występuje nadmiernie, jego przyczyna może być znacznie bardziej poważna niż zwykły wysiłek fizyczny, czy wysokie temperatury. Problem nadmiernego pocenia dotyka w szczególności mężczyz