Wzory, które wyszczuplają

chorobyzakaźne.com.pl Unhuman.pl

Pewnie wiesz, że nieodpowiedni wzór ubrania może dodać ci optycznie kilka kilogramów. Nasi styliści mają dla ciebie kilka porad, z którymi powinnaś się zapoznać, aby wyglądać szczuplej.

Panie w rozmiarze XXL niekorzystnie wyglądają w jasnych kolorach. Powinnaś wybierać tylko ciemne barwy, które odejmują kilogramów.

Jeżeli obawiasz się, że będziesz smutno wyglądać – zaszalej z dodatkami na przykład czerwone szpilki urozmaicą każdą stylizację. Lubisz styl marynarski? Pamiętaj, że dobrze będziesz wyglądać tylko w pasach pionowych – te poziome poszerzają! Staraj się dobrać paski w jak najbardziej podobnym kolorze do całej stylizacji.

Niestety kontrastujące ze sobą kolory również dodają centymetrów. Swoją szafę ogranicz do ubrań z niewielką ilością wzorów.

Im większy chaos na ubraniu, tym wydajesz się większa pod nim! Zwróć uwagę na wielkość wzorów. Te duże na przykład: koła, kwiaty, figury geometryczne pogrubiają.

Wyszczuplą cię z pewnością delikatne wzorki takie jak: drobne kwiatuszki. Te delikatne elementy powinny być w podobnej tonacji kolorystycznej jak całe ubranie – unikniesz dzięki temu poszerzenia sylwetki.