Ślub pachnący łąką

ekskluzywne sukienki letnie

Wiosna to ulubiona pora roku młodych par. Choć przegrywa z latem pod względem urlopów oraz pewnej pogodą – ma dużo więcej uroku. Jakie wiosenne śluby są dzisiaj w modzie? Ten trend rządzi się świeżością i lekkością. I wszystko ma być właśnie takie.

Miejsce – sala balowa powinna obfitować w wiosenne akcenty. Wiosną nie grozi Ci przesyt kwiatów, nawet w nadmiarze będą cieszyły oko. Zrezygnuj też z tandetnych, ciężkich balonów – w ich miejsce możesz umieścić delikatne, lekkie tiulowe wstążki. Jedzenie zgodnie z porą roku – powinno obfitować w sezonowe warzywa i owoce.

Jeśli mowa o strojach Państwa Młodych – do sukienki konieczne będzie lekkie bolerko lub tiulowy szal. Jeszcze tylko zwiewna fryzura, delikatny makijaż okolicznościowy koszalin i wiosenna panna młoda gotowa. U mężczyzn problemu nie ma – także wiosenny trend ślubny zobowiązuje do tradycyjnego, eleganckiego garnituru. I polnego kwiatu w butonierce.

Wiosna, choć cudowna, ma swoje humorki – raz słoneczko, za godzinę deszcz. Dlatego dobrze zaopatrzyć się w parasolkę – może koronkową? Zgodnie z panującym od kilku lat trendem na życie w zgodzie z naturą, taka też powinna być sesja zdjęciowa poznań. Według wiosennych trendów powinna się odbyć na łące, wśród kwiatów. Na polach wśród zbóż.

Natura ciągle jest w modzie, szczególnie wiosną, kiedy budzi się do życia.

www.azjanews.pl