Miuccia Prada – ponadczasowa

Jaka bluzka do dżinsowej spódnicy Jak dobrać rozmiar pierścionka

Choć to nie ona założyła ten słynny dom mody, miała ogromny wkład w jego rozwój i to, że dziś jest na liście najlepszych domów mody na świeci. Jeszcze przed pierwszą Wojną Światową niejaka Maria Prada założyła dom mody we Włoszech – szyła tutaj przede wszystkim wysokiej jakości damskie torebki. Skórzane wyroby cieszyły się wyjątkową popularnością… jednak o domu mody nadal było cicho.

Wnuczka Marii – Muccia – widziała w firmie ogromny potencjał, dlatego też bez wahania zajęła się rozsławianiem marki. Pierwsze co zrobiła, to wprowadził linię ubrań. Projektuje ubrania do codziennego użytku, a także ekskluzywne, wyjściowe stroje.

Prada to dziś imperium, które pod swoimi skrzydłami ma nawet Armaniego. Jej sklepy można spotkać w ponad sześćdziesięciu krajach świata, co jest absolutnym sukcesem. U Prady znajdziesz ubrania dla całej rodziny – męskie, damskie, dziecięce.

Ale uwaga – każdy strój to niebagatelny wydatek rzędu nawet kilku wypłat, dlatego ubranie tu całej rodziny jest nieraz tylko marzeniem.