Haute couture według Givenchy

https://bezpieczenstwo-bhp.pl/84-okulary-ochronne https://www.telimena.pl/pol_m_Na-Dzien_Majtki_Maxi-121.html

Marka i metka Givenchy uznawana jest za połączenie najwyższej elegancji i szyku oraz francuskiego wręcz arystokratycznego stylu ubierania. Jego kolekcje są zawsze zgodne z charakterem i całą osobowością założyciela, czyli Huberta dr Givenchy.

Specjalizująca się w działalności kosmetycznej firma Givenchy weszła na rynek także z kolekcjami ubrań, które dały jej możliwość zaistnienia na rynku modowym i wpisania na listę LVMH, czyli francuskich dóbr luksusowych. Tworzone przez Riccardo Tisci kolekcje haute couture słynące z uwielbienia dla kobiecości, ale także, czasami pojawiającej się w projektach pewnej wulgarności, ewoluowały na przestrzeni lat, aktualnie lansując kobiecą waleczność.

Pomimo, iż dom mody Givenchy zrezygnował z dużych pokazów kolekcji haute couture, nie zaprzestał jej produkcji, prezentując efekty własnej pracy we własnym atelier. Wielkie i pompatyczne w swoim rozmachu pokazy zastąpione zostały, mającymi bardziej intymny charakter, spotkaniami z potencjalnymi klientami i pasjonatami tegoż stylu ubierania się.

www.wymiendzinsy.pl