Doda i jej oryginalne gorsety

celebrytka na szyję Unhuman.pl

Doda, czyli Dorota Rabczewska, lubi stroje, które eksponują ciało i przyciągają wzrok. Polska piosenkarka prezentowała się na różnych wydarzeniach w dziwnych strojach, które nie raz wzbudzały kontrowersje. Szczególne wrażenie robią sceniczne kreacje Dody. Jedne z najdziwniejszych, a zarazem oryginalnych projektów są te w wykonaniu Katarzyny Konieczki.

Projektantka zadbała o to, by gwiazda wyróżniała się swoimi stylizacjami. Podstawą kreacji są gorsety. Przybierają różne kolory i wykonywane są z przeróżnych materiałów. Piosenkarka zazwyczaj zakłada do nich długie kozaki na wysokim obcasie, a na jej głowie pojawiają się czapki, toczki lub inne nakrycia.

Podstawą jednej ze stylizacji był czarny, opinający ciało gorset, przypominający strój kobiety kota. Całość dopełniały długie lateksowe buty na obcasie w kolorze ognistej czerwieni. Obcasy przypominały kształtem kości. Doda nałożyła także blond perukę i okulary w kocich oprawkach.

Inny gorset sprawił, że artystka wyglądała jak komiksowa postać. Biały materiał z czarnymi, dziwnymi zdobieniami, maska na twarzy i zakolanówki nie mogły przejść bez echa.