Doceniona Eva Minge

eleganckie sukienki na lato bluzy femi pleasure

Eva Minge to marka sama w sobie. Jej nazwisko kojarzone jest niemal w każdym zakamarku świata. Doceniane w Polsce, ale i w Europie oraz na świecie.

Ma wierne grono odbiorców i mimo lat przepracowanych w zawodzie – wciąż zaskakuje. Choć ostatnimi czasy więcej pisze się o jej wyglądzie, operacjach plastycznych i konfliktach… Eva Minge jest na topie! Eva Minge karierę rozpoczęła z wysokiego pułapu. Jako młoda projektantka miała już na swoim koncie udane pokazy w różnych europejskich stolicach mody.

Otrzymywała nagrodę za nagrodą, wyróżnienia za wyróżnieniami – i tak szybko wybiła się na sam szczyt. Uczestniczyła nawet w niesamowicie prestiżowym pokazie na Schodach Hiszpańskich, który jest spełnieniem marzeń niemal każdego projektanta. Ubiera gwiazdy, polityków, kandydatki do tytułu miss – projektantka na nudę z pewnością nie narzeka.

Warto dodać, że Eva Minge szyła także ubranka dla znanych na całym świecie… lalek – co świadczy o jej wszechstronności, dystansie. Eva Minge jest częstym gościem telewizji śniadaniowych.