Dekolt idealny

triumph dkaren.com.pl body damskie polski producent bielizny

Pewnie często zastanawiasz się, jaki dekolt podkreśli twoje atuty. Panie, które noszą większą rozmiarówkę ubrań często mają duży biust, który należy odpowiednio wyeksponować. Jeżeli masz problem z dobraniem odpowiedniego dekoltu – nasz krótki poradnik na pewno ci pomoże.

Jednym z najlepszych dekoltów dla rozmiaru XXL jest ten w kształcie litery „V”. Dlaczego? Ponieważ podkreśla duży biust, zwęża potężne ramiona i wysmukla całą sylwetkę. Mogą sobie na niego pozwolić również panie z mniejszym biustem.

Dekolt hiszpański (czyli taki, które eksponuje ramiona) idealnie pasuje kobietom z szerokimi biodrami i wąską talią. Pasuje on do wszystkich typów sylwetek. Jeżeli dobierzesz do niego odpowiednie dodatki wspaniale wymodelujesz figurę.

Dekolt podkoszulkowy pasuje kobietom z krótką szyją lub szerokimi ramionami. Świetnie wyglądają w nim posiadaczki mniejszych piersi. Dekolt w kształcie łódki pasuje paniom z długą szyją i wąskimi ramionami.

Dekolt kwadratowy z pewnością podkreśli duży biust – pamiętaj jednak o dobrze dobranej bieliźnie, która podkreśli twoje atuty.

szpital.historiamedycyny.com.pl