Dekolt idealny

ciepłe i długie kardigany https://www.e-bielizna.pl/

Pewnie często zastanawiasz się, jaki dekolt podkreśli twoje atuty. Panie, które noszą większą rozmiarówkę ubrań często mają duży biust, który należy odpowiednio wyeksponować. Jeżeli masz problem z dobraniem odpowiedniego dekoltu – nasz krótki poradnik na pewno ci pomoże.

Jednym z najlepszych dekoltów dla rozmiaru XXL jest ten w kształcie litery „V”. Dlaczego? Ponieważ podkreśla duży biust, zwęża potężne ramiona i wysmukla całą sylwetkę. Mogą sobie na niego pozwolić również panie z mniejszym biustem.

Dekolt hiszpański (czyli taki, które eksponuje ramiona) idealnie pasuje kobietom z szerokimi biodrami i wąską talią. Pasuje on do wszystkich typów sylwetek. Jeżeli dobierzesz do niego odpowiednie dodatki wspaniale wymodelujesz figurę.

Dekolt podkoszulkowy pasuje kobietom z krótką szyją lub szerokimi ramionami. Świetnie wyglądają w nim posiadaczki mniejszych piersi. Dekolt w kształcie łódki pasuje paniom z długą szyją i wąskimi ramionami.

Dekolt kwadratowy z pewnością podkreśli duży biust – pamiętaj jednak o dobrze dobranej bieliźnie, która podkreśli twoje atuty.