Biało czarne zawsze trendy

torebka z tkaniny https://www.cellbes.pl/kobiety-inspiracje-co-do-czarnej-tuniki-21153

Są rzeczy klasyczne, które zawsze się obronią. Czy to lato, jesień, zima czy nawet piękna, kolorowa wiosna. Biel i czerń to klasyka – warto ją mieć w szafie. Choć wiosenne trendy rządzą się swoimi prawami – kolorem, kwiatami i lekkością – czasem się nudzą lub po prostu nie pasują do danej sytuacji.

Nie ma co na siłę tworzyć z nich stylizacji, które i tak są skazane na porażkę. Można też użyć modnego wiosną kwiatka w roli akcentu do poważnego, klasycznego stroju. Wybiegi wiosną nie są wolne od tradycyjnych, klasycznych kolorów. Białe sukienki w czarne groszki, żakiety czarne z białą lamówką, spódnice w biało czarne pasy.

Można by tak wymieniać bez końca. Połączenia czerni z bielą królują cały sezon. Tylko pamiętaj, że do takich oficjalnych stylizacji nie pasują luźne fryzury, jakie proponuje wiosenna moda. Biały i czarny zasługuje na fryzurę w stylu glamour.

Warto więc mimo śledzenia mody, mieć kilka takich gustownych, sprawdzonych rzeczy. W końcu nie ma co wymyślać – czerń i biel obronią się zawsze.

na-czasie.pl